Брзо & засилувач; Furious 10 ќе ја прикажува ќерката на Пол Вокер

 Брзо & засилувач; Furious 10 ќе ја прикажува ќерката на Пол Вокер

Neil Miller

Долгоочекуваниот Брз & засилувач; Furious 10 ќе им донесе изненадување на фановите, со учество на ќерката на Пол Вокер во заплетот, кој ветува дека ќе биде финале на сагата.

Медоу Вокер Торнтон-Алан, озлогласена манекенка, беше вклучена во фрлија. Meadow ќе се појави накратко камео во секвенца снимена во авион.

Видео плеерот се вчитува. Репродуцирај видео Репродукција Прескокни наназад Исклучување Тековно време 0:00 / Времетраење 0:00 Вчитано: 0% Тип на пренос ВО ЖИВО Барај во живо, моментално зад живо Преостанатото време - 0:00 1x Стапка на репродукција
  Поглавја
  • Поглавја
  Описи
  • описи исклучени , избрани
  Преводи
  • титлови и преводи исклучени , избрана
  Аудио песна
   Цел екран слика-во-слика

   Ова е модален прозорец.

   Не е пронајден компатибилен извор за овој медиум.

   Почеток на прозорецот за дијалог. Escape ќе го откаже и ќе го затвори прозорецот.

   Текст Боја БелаЦрна Црвена Зелена Сина Жолтамагентацијанска непроѕирностНепроѕирноПолупроѕирна заднина на текст БојаЦрна БелаЦрвенаЗеленаСиноЖолтаМагентаСијанска непроѕирностНепроѕирноПолупроѕирноБојанепроѕирно Магентацијан непроѕирностТранспарентнополупроѕирноНепроѕирно Големина на фонт50%75%1 00%125%150%175%200%300%400%Текст Edge StyleNoneRaisedDepressedUniformDropshadowFont FamilyProportional Sans-SerifMonospace Sans-SerifProportional SerifMonospace SerifCasualScriptМали буквиРесетирајте ги вратете ги сите поставки на стандардните вредности Готово Затвори модален дијалог

   Крај на прозорецот за дијалог.

   Реклама

   Самата Медоу ја сподели оваа возбудлива вест преку објава на Инстаграм.

   Во објавата , таа понуди поглед на нејзиниот камео во следното поглавје на Брзи & засилувач; Бесен. Медоу го сподели своето восхитување што растел зад сцената, гледајќи ги внимателно неговиот татко, Вин, Џордана, Мишел, Крис и други талентирани актери на екраните за следење.

   Со благодарност до својот татко, Медоу го изрази своето неверојатно достигнување за станува сега придружување на семејството Велозес.

   Преку GZH

   Силна актерска екипа

   Покрај ќерката на Пол Вокер, Велозес и засилувач; Furious 10 ќе донесе силна актерска екипа, со традиционални имиња на сагата, како што се Вин Дизел, Мишел Родригез, Тајрис Гибсон, Крис „Лудакрис“ Бриџис, Натали Емануел, Џордана Брустер и Сунг Канг.

   Исто така, ја придружува Џејсон Статам, Џон Сина, Скот Иствуд, Хелен Мирен и Шарлиз Терон, кои веќе се појавија неколку години во текот на годините на снимањето. Вестите ги вклучуваат Бри Ларсон, Алан Рихтсон, Даниела Мелкиор и Рита Морено.

   Всушност, пејачката Људмила се појави и давајќи интервјуа за нејзиното кратко, но извонредно учество. Таа вели дека и било чест да се биде дел од овој проект, кој веќе привлекува обожаватели.

   Сега, со ќерката на Пол Вокер во актерската екипа, тоа ќе донесе уште повеќеемоција за оние кои ја следат сагата од самиот почеток.

   Пол Вокер

   Пол Вокер, еден од протагонистите на „Брзите и засилувачи; Бесен“, трагично почина во сообраќајна несреќа во 2013 година на 40-годишна возраст. Неговата прерана смрт ги остави фановите ширум светот шокирани и тажни.

   Пред неговото трагично заминување, Вокер работеше на седмиот филм од франшизата, насловен „Брзо и засилувач; Бесни 7“. Снимањето беше во тек кога се случи несреќата.

   Затоа, по неговата смрт, продукцијата се соочи со значителен предизвик за тоа како да го почитува споменот и наследството на Пол Вокер на филмот.

   Еден продуцентски тим одлучи да го преработи сценариото и користете CGI техники и акробации за да ги завршите сцените што Вокер сè уште не ги снимил.

   Посветеноста и напорот на сите вклучени резултираа со емотивно збогување за ликот на Вокер, Брајан О'Конер, на заплетот на филмот.

   „Брзо & засилувач; Furious 7" излезе во 2015 година, но сепак претставува емотивен омаж и почит на Пол Вокер, задржувајќи го неговиот придонес во франшизата.

   Исто така види: 7 животни за кои не сте знаеле дека се отровни

   Филмот беше успех на бокс офисот, заработи милиони долари ширум светот и го докажа огромниот влијанието што Вокер го имаше како актер и како дел од „Брз и засилувач; Бесен.“

   Смртта на Пол Вокер беше трагична загуба за забавната индустрија, но неговото наследствоживее во срцата на обожавателите и во сеќавањата на нејзините колеги. Неговата посветеност на франшизата и неговата харизма како актер секогаш ќе останат запаметени.

   Завршување

   Многу очекуваното објавување на десеттиот филм во „Брзо & засилувач; Furious“ ветува дека ќе биде интензивно емотивно искуство за обожавателите бидејќи го означува крајот на сагата што ја воодушеви публиката ширум светот.

   Со датумот на објавување закажан за 18-ти мај, фановите на франшизата со нетрпение очекуваат да бидат сведоци епскиот заклучок на ова кинематографско патување исполнето со акција, брзина и семејни врски.

   Исто така види: 7 најстрашни риби на светот

   Филмот ветува дека ќе ја изненади и раздвижи публиката, почитувајќи ја историјата и наследството на неговите иконски ликови, притоа завршувајќи ја оваа возбудлива сага.

   Не само што присуството на ќерката на Пол Вокер во актерската екипа, туку и заплетот се усогласува со ликовите. Тоа ќе биде збогување на Вин Дизел со една од најголемите саги во неговата кариера, а фановите со нетрпение го очекуваат.

   Извор: Popline

   Слики: Instagram, GZH

   Neil Miller

   Нил Милер е страстен писател и истражувач кој го посветил својот живот на откривање на најфасцинантните и најнејасните куриозитети од целиот свет. Роден и израснат во Њујорк, ненаситната љубопитност и љубовта кон учењето на Нил го навеле да продолжи да се занимава со пишување и истражување, а оттогаш станал експерт за сите чудни и прекрасни нешта. Со остро око за детали и длабока почит кон историјата, пишувањето на Нил е привлечно и информативно, оживувајќи ги најегзотичните и невообичаени приказни од целиот свет. Без разлика дали истражувајќи во мистериите на природниот свет, истражувајќи ги длабочините на човечката култура или откривајќи ги заборавените тајни на древните цивилизации, пишувањето на Нил сигурно ќе ве остави маѓепсани и гладни за повеќе. Со Најкомплетната страница на куриозитети, Нил создаде единствена ризница на информации, нудејќи им на читателите прозорец во чудниот и прекрасен свет во кој живееме.